Hakkımızda

image30

Firmamız Alfaline Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, uzun süredir sektörde farklı şirketlerde hizmet vermekte olan deneyimli mühendislerin bilgi ve deneyimlerini bir araya getirerek daha geniş pazarlara yayılma düşüncesiyle kurulmuş bir şirkettir.

  Firmamızın deneyimli yöneticileri uzun yıllar  TEİAŞ gibi kamu kuruluşlarına enerji dağıtımı(OG+AG), Türk Telekomunikasyon (PTT)  telefon bakır ve fiber optik kabloların altyapı imalatları projelerinde kazanılan deneyimlerini, günümüzde  uzak mesafe telefon hizmeti sunan  operatörlerin,  GSM Operatörlerinin bu konudaki gereksinimlerini karşılamak üzere yapılan projelerinin başarıyla devreye alınmasında kullanmışlardır. Halen firmamız ülkemizin çeşitli bölgelerde bu çalışmalarını sürdürmektedir.

  Firmamızın hizmet kapsamında  bulunduğu sektörde gerekli olan her türlü haberleşme ve enerji kablolarının temini ve tesisi, haberleşme teçhizatlarının kurulumu ve destek hizmetlerinin sunulması,  altyapı inşaat projelerinin gerçekleştirilmesi ve  alanında kullanılan donanımların ithal edilmesi, proje kapasamında diğer ülkelere  ihracatı gibi konular bulunmaktadır.

  Firmamız  Türkiye’de gerçekleştirilen haberleşme projelerinden elde edinilen deneyimi  ülke dışına da taşıyarak erişim ağları ve telekomünikasyon hizmetleri konusunda dünya standarlarında hizmet veren öncü bir şirket olma vizyonuyla  hareket  etmektedir. 

image31
image32